İnstagram Nedir?

İnstagram Nedir?

İnstagram Nedir?
Artık elinde akıllı telefon olmayan kalmadı. En gencimizden en yaşlımıza kadar herkeste akıllı telefonları görebiliyoruz. Herkesin evinde de bilgisayar var. Akıllı telefonlara birçok uygulama yükleyerek hem hayatınızı kolaylaştırıyor hem de hayatınıza renk katabiliyoruz. Sosyal medya hesapları da sosyalleşmeyi sanal ortama taşıyan platformlar olarak karşımıza çıkıyor. Bu platformlardan son zamanlarda en gözde olanı kuşkusuz instagram. Peki İnstagram nedir?
İnstagramı Tanıyalım
İnstagramdan bahsetmek gerekirse, 2010 yılında öncelikli olarak İOS olarak geliştirilen daha sonra diğer platformlarda da kendine sağlam bir yer edinen bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. İnstagram uygulaması ile çektiğiniz fotoğrafları paylaşarak çok kısa sürede çok fazla insana ulaşabilme fırsatı yakalayabiliyorsunuz. İnsanlar uygulama sayesinde sizi takip edebiliyor, fotoğraflarınızı beğenebiliyorlar. Uygulama bu kadar çok tutunca haliyle insanlar bu uygulama içinde tanınırlığını arttırma, takipçi sayısını çoğaltma peşine düşüyorlar. İnstagram takipçi hilesi ile takipçi sayısını arttırma yoluna gidebiliyorlar. Piyasada birçok fotoğraf paylaşım uygulaması varken neden instagram bu kadar yaygınlaştı. İnstagram uygulaması çok kaliteli filtrelemeler, sosyal ağ ile bağlı bir şekilde çalışabilme gibi çeşitli özellikleri ile fotoğraf uygulamaları arasından sıyrılmayı başarmıştır.  Son dönemlerde bünyesine kattığı fotoğraf yükleme gibi çeşitli özelliklerle de yerini sağlamlaştırmıştır.
Kimler Kullanıyor?
Birçok uygulamada olduğu gibi instagramda da ilk olarak uygulama gençler arasında kullanılmaya başlandı ancak popülaritesini günden güne arttırmayı başardı. Öğrenciler, ev hanımları, iş adamları ve daha bir çok farklı yaşam kategorilerinde olan insan grupları uygulamayı benimseyerek hayatlarının değişmez bir parçası haline getirdiler. İçlerinden bazıları instagram takipçi hilesi ile takipçi sayılarını arttırarak birer instagram fenomeni olmayı bile başardılar.
İnstagram o kadar başarılı olmuştur ki artık sıradan internet kullanıcılarının yanı sıra birçok ünlü isim de bu uygulamayı kullanarak hem tanıtımlarını yaptılar hem de sevenleriyle iletişim kurma fırsatını yakaladılar. Hatta instagram ve benzeri uygulamalar o kadar yaygınlaştı ki sosyal medya yöneticiliği ve sosyal medya uzmanlığı gibi yeni iş kollarının ortaya çıkmasını sağladı.
Bu kadar önemli bir sektör haline gelen sosyal medyalarda takipçi sayınızı arttırmanız sizin de birçok yönden ön plana çıkmanız anlamına gelebilecektir. Sitemiz aracılığıyla instagram takipçi hilesi ile sizlerin de istediğiniz oranda takipçinizin olması mümkün.

2016-11-04 23:01:11

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Beğeni Arttırma

Instagram Beğeni Arttırma

İNSTAGRAM BEĞENİ ARTTIRMA  Beğenilme duygusu, insanoğlu arasında yer alan, doğal bir içgüdüdür diyebiliriz. Bu özelliğimizi her zaman ortaya dökmek tabiki de ortamlar da kötü, olumsuz

Instagram’da Artık Yalnız Değilsin, Yüzlerce Takipçi Seni Bekliyor

Instagram’da Artık Yalnız Değilsin, Yüzlerce Takipçi Seni Bekliyor

Sosyal medyada artık herkesin en az bir adet hesabı vardır. Akıllı telefon ve tabletler yayınlaştıkça bu tarz sosyal medyalara ulaşım kolaylığı da doğmuş oldu. Genellikle popülarite peşinde

Gerçek Kaliteli Beğeni İnstagram

Gerçek Kaliteli Beğeni İnstagram

Gerçek Kaliteli Beğeni İnstagram Beğeni artırmak İnstagram hesabında diğer sosyal medya mecralarına göre daha kritik öneme sahip bir konu. Bunun nedeni, video ve fotoğrafların bu alanda merkezi