Instagram bilgisayardan dm görme

Instagram bilgisayardan dm görme

Bilgisayarda İnstagram Dönemi Başladı

Günümüzde sosyal medya kullanıcılarının en büyük sıkıntısı, bilgisayarları aracılığıyla instagram hesaplarını kullanmamak. Bazı uygulamalar aracılığıyla bilgisayarları Android sisteme dönüştürmek mümkün hale gelmiş gibi görünse de, hala bu tarzda uygulamaların tam işlev yaptığı söylenemez. İnstagram bilgisayardan dm görme uygulamaları oldukça fazla olmasına rağmen, uygulamayı bilgisayarınıza yüklediğiniz halde instagram uygulamasını indirmek istediğinizde ya hata veriyor ya da uygulama yüklenmesini rağmen giriş ekranında donup kalıyor.

İhtiyaçlar Arttıkça Yeni Sürümlerle İhtiyaçlara Cevap Veriliyor
İnstagram bilgisayardan dm görme yani instagram hesaplarınızdan direk mesaj alma gönderme gibi işlemlerinizi bilgisayarınız aracılığıyla sorunsuzca yerine getirmek istiyorsanız, öncelikle Windows 10 sürümü bilgisayarınızda yüklü olmalı. Windows 7 veya Windows Vista sürümlerinde; sosyal medya hesaplarının birçoğunu, uygulamasız kullanım olanağı maalesef bulunmuyor. Windows 10 yüklüyse, bu işlemi tıpkı telefon ya da tabletlerinizde olduğu kadar kolaylıkla halledebilirsiniz. 

Öncelikle bilgisayarınızda yüklü olan mağazaya giriş yapmalısınız. Ardından arama kısmına gelerek instagram programını aratmalısınız. Daha sonra instagram uygulamasını bulup bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. İndirme işlemi bittikten sonra; instagram hesabınıza, aynı telefon ara yüzündeki ana sayfa gibi bilgisayarınızdaki instagram ana sayfası aracılığıyla giriş yapabilirsiniz. Eğer instagram hesabınızı unuttuysanız bağlantılı facebook hesabınızın giriş bilgilerini kullanarak da giriş yapabilmeniz mümkün. İnstagrama ilk defa giriş yapmak istiyorsanız kayıt olma seçeneği sayesinde bilgisayarınız aracılığıyla da kayıt yapabilir ve instagramı hiç sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. 

Arkadaşlarınıza direk mesaj göndermek istediğinizde telefonunuzda yaptığınız gibi, ilgili arkadaşınızın detaylarına girdiğinizde üst taraftaki tuş sayesinde mesajınızı gönderip, gelen mesajlarınızı kontrol edebilirsiniz. Windows 10 işletim sistemiyle birlikte, bilgisayarlarımız da Android sistemlere benzemeye başladı. Telefon ve tabletlerimizdeki işletim sistemlerinde her geçen gün görülen gelişmelere, diğer platformlarda kayıtsız kalamaz hale geliyor. Bu sayede telefonlarla tabletleri, tabletlerle bilgisayarları hatta televizyonları bile entegre halde kullanma imkanı sağlanıyor. Gelişen dünyada her yenilik birbirini besledikçe, ihtiyaç olmayan şeyler bile ihtiyaçmış gibi gösteriliyor. Bu nedenle bugün aldığımız her teknolojik cihaz, ertesi gün eskir hale geldi. Teknolojinin hızına yetişmek gerçekten zor ama elimizden geldiğince yakından takip etmek gerekiyor. 

2016-12-06 18:03:47

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Kullanıcılarının Bilmesi Gerekenler

Instagram Kullanıcılarının Bilmesi Gerekenler

İnstagram Nedir? Sosyal medya araçlarından olan instagram duygu, düşünce ve fotoğrafların paylaşıldığı eşsiz bir platformdur. Bu platformda her kullanıcı hemen hemen fenomen olmak ister.

Yeni trend instagram takipçi hilesi

Yeni trend instagram takipçi hilesi

İnstagram’ da Son Trendleri Takip Edin, Sizi Takip Etsinler Sosyal medya platformu instagram da takipçiniz mi az, beğenileriniz mi yok? Günümüzde her derdin çaresi olduğu gibi, sosyal medya hesaplarınıza

İnstagram Takipçi Sayısı Artırmak

İnstagram Takipçi Sayısı Artırmak

İnstagram Takipçi Sayısı Artırmak Özellikle son bir kaç yıldır sosyal medya hesaplarının gözdesi haline gelen instagram çok fazla kişi tarafından ilgi görmektedir. Aslen fotoğraf ve video